Розглядали питання цивільного захисту населення, ТЕБ та надзвичайних ситуацій

15 серпня голова районної ради Олена Гадемська прийняла участь у нараді з підведення підсумків діяльності у сфері цивільного захисту в Бобринецькому районі за перше півріччя 2018 року та у засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, які провів голова райдержадміністрації Олег Тертичний.

На нараді з інформацією про основні результати реалізації державної політики у сфері цивільного захисту та рейтингові показники Бобринецького району за перше півріччя 2018 року виступили Руслан Крохмалюк та Руслан Алексєєнко.

Начальник управління економічного розвитку райдержадміністрації Марина Кузьмічова  проінформувала про стан роботи у сфері цивільного захисту Бобринецького району у першому півріччі 2018 року.

Члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обговорили питання безпечного поводження на водних об’єктах та заходи щодо заборони експлуатації місць масового відпочинку людей у разі відсутності паспорта підводної частини водного об’єкта, забезпечення утримання зелених насаджень в охоронних зонах ЛЕП відповідно до встановлених норм, результати перевірки місцевих пожежних команд та створення нових підрозділів на території району.

За підсумками засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийнято ряд відповідних рішень.