Святкували День Незалежності України

24 серпня, на СК «Олімпієць» жителі Бобринецького району святкували День Незалежності України. Заходи відзначались з патріотизмом та любов’ю до Батьківщини. Адже незалежність є найціннішим скарбом, найвищим досягненням і найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців.

На початку урочистостей до вітального слова були запрошені голова районної ради Олена Гадемська, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, міський голова Валерій Сніжко.

Олена Гадемська привітала усіх зі святом та побажала жителям району міцного здоров’я, щастя, добра, миру, щедрої долі, невичерпного оптимізму, любові та добробуту в кожному домі!

Традиційно приємним моментом урочистостей стало нагородження.

Відзнаки Президента України “За участь в антитерористичній операції” отримали військовослужбовці та волонтери Бобринеччини: капітан Олександр Алексеєнко, старшина Сергій Щербина, старший солдат Микола Вінтоняк, молодший сержант Сергій Гербовець, солдат Олександр Давидович, молодший сержант Володимир Затьора, молодший сержант Сергій Зозуля, старший сержант Володимир Короїд, сержант Володимир Макуха, молодший сержант Володимир Остапенко, старший солдат Костянтин Паламарчук, молодший сержант Олександр Пірогов, рядовий Микола Розмириця, солдат Костянтин Секрет та рядовий Віктор Спіцин.

Відповідно до розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації за особисту мужність і самопожертву, виявлені за свободу і цілісність нашої держави, з нагоди 27-ї річниці проголошення незалежності України голова районної ради Олена Гадемська та голова районної державної адміністрації Олег Тертичний відзначили Подякою облдержадміністрації учасника АТО Івана Науменка.

Керівники району вручили Грамоти Кіровоградської обласної державної адміністрації та Кіровоградської обласної ради, Бобринецької районної ради та районної державної адміністрації за вагомий внесок у розвиток району, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди 27-ї річниці Незалежності України найкращим представникам нашого району.

Після закінчення промов та нагороджень відбувся святковий концерт, підготовлений працівниками районного Будинку культури та колективами від громад району й міста.