Серпнева конференція освітян

31 серпня 2018 року у великому залі районної ради відбулася конференція освітян району, яка була присвячена 100-річчю від дня народження В.О. Сухомлинського та його ідеям.

В роботі конференції взяли участь голова районної ради Олена Гадемська,  голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, депутати райради Сергій Бергер та Сергій Німенко, начальник районного відділу освіти райдержадміністрації Олексій Різун, працівники районного методичного кабінету, директори, заступники і вчителі навчальних закладів, голови профкомів.

Директорами шкіл була представлена педагогічна виставка “Освіта Бобринеччини – 2018”, яка увібрала в себе навчально-виховні плани та педагогічні практики окремих районних шкіл.

Голова районної ради Олена Гадемська привітала вчителів із початком нового навчального року та висловила вдячність за терпіння, мудрість, сумлінність у виконанні високої місії – виховання підростаючого покоління та побажала педагогам здоров’я, благополуччя, старанних, вдячних учнів і справжніх відкриттів та наукових перемог.

У своїй доповіді начальник районного відділу освіти райдержадміністрації Олексій Різун закцентував увагу на здобутках освітньої галузі у 2017-2018 навчальному році та визначив пріоритети і завдання на новий навчальний рік.

Учителів також привітали голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, депутати районної ради Сергій Бергер та Сергій Німенко.

Керівники району привітали з початком трудової діяльності п’ятьох молодих педагогів Бобринеччини та урочисто вручили їм трудові книжки.

Під час роботи конференції працювали три методичних студії, де педагоги Бобринеччини обговорювали актуальні питання галузі освіти району.  Із тематичними номерами перед присутніми виступили вихованці Костомарівської сільської школи.