Відбулася щотижнева онлайн-нарада

4 вересня заступник голови районної ради Наталія Сабліна прийняла участь у щотижневій онлайн-нараді, яку провів голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

Під час апаратної наради голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко підкреслив, що з 1 вересня 2018 року першачки навчаються за концепцією "Нової української школи". Діти вчитимуться 12 років за новітніми методами викладання. За словами Сергія Кузьменка, реформа має на меті отримати соціалізованого, комунікабельного випускника, який володітиме декількома мовами, сучасними технологіями, зможе вступати в кращі українські та іноземні вузи.

Також проінформовано про удосконалення підходів щодо підготовки, оцінювання та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що реалізуються за рахунок коштів ДФРР. Зокрема, встановлено чіткі терміни відбору проектів у регіонах, що триватиме з 15 січня по 1 травня, визначено мінімальну кошторисну вартість таких проектів. Вартість нового будівництва, реконструкції, капремонту та переоснащення стартує від 5 млн. гривень. Для інших проектів, що стосуються зокрема придбання - від 1 млн. гривень.

Заступник голови ОДА Світлана Лобанова повідомила про благодійний фестиваль для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування «Мама + Я», який відбудеться в Ковалівському парку 10 вересня 2018 року. Захід на Кіровоградщині проводитиметься вперше, участь у ньому візьмуть 1,5 тисячі дітей з усієї області.