Всеукраїнська нарада-семінар для представників органів місцевого самоврядування

В Одеській області проходить Всеукраїнська нарада-семінар для представників органів місцевого самоврядування, в якій спільно з головою Кіровоградської обласної ради Олександром Чорноіваненком та головами районних рад Кіровоградської області бере участь голова Бобринецької районної ради Олена Гадемська.

Нарада-семінар проходитиме протягом 11-14 вересня. Кожного дня представники органів місцевого самоврядування розглядатимуть по одній темі та обмінюватимуться досвідом. Організатором заходу є Українська асоціація районних та обласних рад.

Теми дня:

11 вересня – «Головні гравці головної реформи країни»;

12 вересня – «Актуальні галузеві реформи: освіта та медицина»;

13 вересня – «Ресурси органів місцевого самоврядування»;

14 вересня – «Обмін досвідом органів місцевого самоврядування».

У рамках наради-семінару будуть проведені дебати «Навіщо громадам об’єднуватися», що організовує Проект DESPRO, а також фахові майстерні на тему бюджетної політики та загальної теми про реформу ОМС, Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.

Спікерами виступлять представники міжнародних організацій, фахові українські та міжнародні експерти, високопосадовці центральних органів влади та парламентарії.