Відбулося засідання щодо попередження торгівлі людьми

18 жовтня заступник голови районної ради Наталія Сабліна прийняла участь у засіданні круглого столу з питання проведення інформаційної кампанії до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

Метою даного засідання було скоординувати роботу служб та установ району щодо здійснення  інформаційно-профілактичної роботи з попередження торгівлі людьми.

Засідання відбулося під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Юрія Когадька, за участю посадових осіб та спеціалістів райдержадміністрації, представників правоохоронних органів, громадських організацій та установ району.

За результатами розглянутих питань на засіданні,  суб’єктам взаємодії щодо попередження торгівлі людьми надані відповідні рекомендації. Також учасниками «круглого столу» визначено, що необхідно продовжити подальшу роботу з попередження торгівлі людьми  шляхом реалізації інформаційних, освітніх, правових, соціально-економічних та інших  необхідних заходів.