Підготовка до відзначення Дня визволення України від фашистських загарбників

18 жовтня заступник голови районної ради Наталія Сабліна прийняла участь засіданні організаційного комітету з питань підготовки та відзначення на території району Дня визволення України від фашистських загарбників.

Членами організаційного комітету було визначено, що 26 жовтня, о 14 год. в приміщенні районного Будинку культури відбудуться урочистості та святковий концерт з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників.

Також, 26 жовтня делегаціями від підприємств, установ та організації району буде здійснено покладання квітів до пам’ятних знаків та місць, що знаходяться на території міста. В закладах освіти та культури району відбудуться відповідні тематичні заходи до Дня визволення України від фашистських загарбників.