Засідання постійної комісії районної ради

Сьогодні, 6 листопада, під головуванням Сергія Бергера відбулося засідання постійної комісії  з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Окрім членів комісії, у засіданні прийняли участь голова районної ради Олена Гадемська, заступник голови районної ради Наталія Сабліна, перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Когадько, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та комунальних підприємств районної ради.

Порядок денний засідання налічував 5 питань, запропонованих до розгляду на 20 позачерговій сесії районної ради та інші питання, розглянуті членами комісії як різні.

Члени комісії розглянули питання порядку денного та прийняли відповідні рішення.