Працювала постійна комісія районної ради

26 листопада, під головуванням Сергія Бергера відбулося засідання постійної комісії  з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Окрім членів комісії, у засіданні прийняли участь заступник голови районної ради Наталія Сабліна, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний.

Членами комісії було заслухано інформацію начальника фінансового управління райдержадміністрації Людмили Нестеренко про розподіл додаткового обсягу медичної субвенції з державного бюджету районному бюджету на 2018 рік. Депутати одноголосно вирішили погодити відповідний проект розпорядження голови Бобринецької районної державної адміністрації .