Відбулося засідання Ради регіонального розвитку Кіровоградської області

3 грудня в обласній філармонії відбулася Рада регіонального розвитку Кіровоградської області. Делегацію від Бобринецького району очолила голова районної ради Олена Гадемська. У ході засідання присутні обговорили проблемні питання та стратегію розвитку Кіровоградщини.

Голова обласної ради Олександр Чорноіваненко зазначив, що розвиток регіону, перш за все, залежить від підприємців та зарплати, яку вони виплачують своїм працівникам. За його словами, обласна влада мотивує соціально-відповідальний бізнес підвищувати зарплати.

Під час засідання Ради регіонального розвитку голова обласної ради також висловив свою позицію щодо внесення необхідних змін до Конституції України та адміністративно-територіального устрою України у рамках реформи децентралізації. Присутні керівники районних, селищних, сільських рад, райдержадміністрацій, а також медичних і освітніх закладів мали змогу поспілкуватися зі спікерами Ради регіонального розвитку та отримати відповіді на свої питання.