Працювала Президія Бобринецької районної ради

4 грудня, під керівництвом голови районної ради Олени Гадемської відбулося засідання Президії Бобринецької районної ради. У засіданні прийняв участь перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Когадько.

Члени президії розглянули  перелік питань, які виносяться на двадцять першу чергову сесію районної ради, визначилися із датою та часом проведення постійних комісій районної ради (див. оперативна інформація про дату, час, місце проведення засідання постійних комісій та основні питання, заплановані до розгляду).

Депутати погодили список запрошених для участі у роботі сесії, яка відбудеться 14 грудня та узгодили порядок денний сесії до якого включили 23 питання.

Усі питання порядку денного Президія вирішила внести на розгляд профільних постійних комісій районної ради.