Вітання з Днем місцевого самоврядування!

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати, колеги!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

День місцевого самоврядування — це свято тих, хто працює в органах місцевої влади та дбає про розвиток і процвітання своєї території.

Місцеве самоврядування Бобринеччини — це потужний корпус, що об’єднує в своїх рядах 26 депутатів районної ради, працівників виконавчого апарату районної ради, депутатів та голів міської та сільських рад, їхніх працівників. Це справді народна влада — влада для громадян району і в інтересах району.

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, саме ви намагаєтесь вирішувати найболючіші питання жителів Бобринеччини. Нехай розуміння і підтримка земляків завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

Бажаю усім миру, добра, наснаги, витримки, оптимізму, нових звершень та здобутків у служінні на благо Бобринеччини.

Доброго здоров'я Вам і щастя кожній родині.

З повагою,

Голова районної ради