Відзначили День місцевого самоврядування

7 грудня, під патронатом голови Кіровоградської обласної ради Олександра Чорноіваненка, в приміщенні Кіровоградського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Кропивницького, відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Це знакове свято зібрало в одну велику родину представників органів місцевого самоврядування Кіровоградської області, депутатів рад усіх рівнів, керівників підприємств, ветеранів самоврядної ниви, журналістів.

Делегацію від Бобринецького району очолювали голова районної ради Олена Гадемська, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, який щиро привітав присутніх з Днем місцевого самоврядування, та подякував працівникам виконавчих апаратів обласної, районних, сільських, селищних рад за працю та самовіданність.

За доброю традицією, кращих працівників місцевого самоврядування відзначили нагородами.

Так, Почесною Грамотою Кіровоградської обласної державної адміністрації та Кіровоградської обласної ради нагороджено Олексіївського сільського голову Кравченка Івана Панасовича, Почесною Грамотою Кіровоградської обласної ради - Апрелівського сільського голову Гартман Наталію Вікторівну, Грамотою Кіровоградської обласної ради – депутата районної ради Олексієнко Людмилу Йосипівну, Подяку Кіровоградської обласної ради отримала секретар Рощахівської сільської ради Мамчур Світлана Леонідівна.

Після нагородження для всіх присутніх відбувся святковий концерт.