Відбулася щотижнева онлайн-нарада

10 грудня голова районної ради Олена Гадемська прийняла участь у щотижневій онлайн-нараді, яку провів голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

На нараді розглядали питання про стан пенсійного забезпечення в області.

Під час апаратної наради начальник головного управління Пенсійного фонду України в області Наталія Сімонян  зазначила, що цього року частково вирішено питання фінансування з державного бюджету невластивих видатків Пенсійного фонду. Це, насамперед, кошти на виплату пенсій за вислугу років та на виплату різниці між розміром пенсії із солідарної системи та прожитковим мінімумом, на компенсацію сум витрат на виплату пільгової пенсії підприємств без правонаступників та ліквідованим, покриття недоотриманої суми коштів від застосування розміру єдиного внеску за працюючих інвалідів.

Посадовець зауважила, що для покращення ситуації з наповнення бюджету Пенсійного фонду та з метою підвищення якості адміністрування та дисципліни сплати єдиного соціального внеску в листопаді на засіданні Уряду схвалено проект закону щодо удосконалення функціонування системи загальнообов'язкового державного соціального та пенсійного страхування.