Працювала освітянська комісія

Сьогодні, 11 грудня відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури і спорту під головуванням Лариси Цесарської. В засіданні комісії прийняли участь заступник голови районної ради Наталія Сабліна, перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Когадько.

Депутати розглядали питання про призначення на посаду директора комунального закладу “Благодатненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Бобринецької районної ради Ірини Синенької.

Також члени комісії підтримали включення до порядку денного чергової 21 сесії районної ради звернення депутатів Бобринецької районної ради сьомого скликання щодо законопроекту №9333 від 23 листопада 2018 року «Про зміну меж Кіровоградської області».

Загалом члени комісії заслухали 3 питання, так як 5 питань звітів керівників комунальних закладів культури району вирішено виключити з переліку питань, які пропонуються до розгляду на 21 сесії районної ради 7 скликання.