На території району завершилася естафета пам'яті

4 січня 2019 року у великому залі адмінприміщення відбулося завершення проведення на території Бобринецького району естафети пам’яті «Слава визволителям України».

В урочистостях прийняли участь заступник голови районної ради Наталія Сабліна, перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Когадько, голова районної організації ветеранів України Інна Гребенюк, голова Буховецької сільської ради Дмитро Гурдиш, працівники організацій та державних установ району.

Із вітальним словом до присутніх звернулися заступник голови районної ради Наталія Сабліна та перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Когадько. Вони наголосили про те, що основною метою проведення цієї естафети є увічнення пам'яті про подвиг старших поколінь в роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років; поглиблення знань з історії Великої Вітчизняної війни, поширення цих знань серед громадськості; утвердження в суспільній свідомості почуття поваги й вдячності до покоління переможців, віддача честі живим учасникам подій, популяризація нині живущих земляків - визволителів рідного краю; посилення уваги до умов життя ветеранів, інвалідів Великої Вітчизняної війни, активізація пошуково-патріотичної роботи; зміцнення моральної єдності суспільства.

Голова Буховецької сільської ради Дмитро Гурдиш урочисто передав голові районної організації ветеранів України Інні Гребенюк альбом пам’яті, який є символом естафети та містить історичні матеріали про хід визволення громад Бобринецького району.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих героїв-воїнів.

Працівники будинку культури та школи мистецтв підготували для присутніх тематичний концерт.