Відбулися заходи до Дня Соборності України

22 січня, у великому залі адмінприміщення районної ради, за участі голови районної ради Олени Гадемської та голови районної державної адміністрації Олега Тертичного, відбулися урочисті та святкові заходи до Дня Соборності України. На урочистості зібралися представники районних організацій, управлінь та відділів.

Звертаючись до присутніх, Олена Гадемська та Олег Тертичний зазначили, що День Соборності є святом споконвічної мрії українського народу про незалежну та соборну національну державу. День Соборності - це нагадування про те, що сила нашої держави - в єдності українських земель та єдності зусиль в ім'я розбудови нашої держави.

Патріотичними піснями та яскравими виконаннями вітали присутніх колективи районного будинку культури та школи мистецтв.