УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Бобринецького району

Назва об’єкта оренди: комплекс будівель (адмінприміщення, склад, склад-гараж) загальною площею 770,2 кв.м., який розташований на земельній ділянці площею 4070,0 кв.м. в центрі міста Бобринця.

Місцезнаходження: м.Бобринець, вул. Соборна (Луначарського), 78

Балансоутримувач приміщення: Бобринецька районна рада

Умови конкурсу:

- сплата орендної плати;

– використання об’єкта оренди згідно договору оренди;

– забезпечення збереження орендованого майна;

– забезпечення дотримання протипожежних норм  експлуатації об’єкта.

Стартова орендна плата: за перший/базовий місяць оренди: 18250,0 грн. (без урахування ПДВ).

Крок збільшення орендної плати – 10% початкового розміру.

Строк оренди: 35 місяців, з подальшим правом пролонгації договору оренди.

Конкурс відбудеться: 28 лютого 2019 року о 10.00 за адресою: м. Бобринець, вул. Незалежності,  80, 3-й поверх, малий зал районної ради.

Термін прийняття заяв та конкурсних пропозицій на участь у конкурсі: до 25 лютого 2019 року (включно).

Документи приймаються: Бобринецькою районною радою за адресою: 27200, м.Бобринець, вул. Незалежності, буд. 80, кабінет 303.

Перелік документів:

Для участі у конкурсі учасники подають для реєстрації до Бобринецької районної ради заяву про участь у конкурсі та документи:

Для учасників конкурсу, які є юридичними особами:

документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

засвідчені в установленому порядку копії установчих документів;

завірену належним чином копію звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей за останній рік;

довідку від претендента про те, що стосовно нього не порушено справу про банкрутство.

Для фізичної особи:

копію документа, що посвідчує особу, або належним чином оформлену довіреність;

завірену належним чином копію декларації про доходи або звіту суб’єкта малого підприємництва - фізичної особи – платника єдиного податку;

декларацію про доходи.

Конкурсні пропозиції надаються у конвертах з написом «На конкурс», і не можуть бути гіршими, ніж початкові умови, запропоновані конкурсною комісією.

За додатковою інформацією звертатися по тел.: (05 257) 3 47 99.