Працювала освітянська комісія

20 березня відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури і спорту під головуванням Лариси Цесарської. В засіданні комісії прийняли участь заступник голови районної ради Наталія Сабліна, перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Когадько.

Члени комісії розглянули  18 питань порядку денного. Проекти рішень по більшості з них рекомендовано внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, яка відбудеться 22 березня 2019 року. Разом з тим, звіт голови Бобринецької районної державної адміністрації про здійснення делегованих повноважень Бобринецькою районною радою Бобринецькій районній державній адміністрації запропоновано розглянути на наступній сесії районної ради.

Депутати детально розглянули та обговорили проекти рішень що стосуються медичних установ району, серед них: затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради на 2019 рік, районної програми розвитку надання первинної медико-санітарної допомоги населенню Бобринецького району та відновлення матеріально-технічної бази комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради на 2019 рік, про реорганізацію Бобринецької центральної районної лікарні шляхом перетворення.

Члени комісії заслухали звіти керівників комунальних закладів культури району та інформацію про перевірку зазначених закладів робочою групою районної ради, яка вивчала їх діяльність. За результатами обговорення зазначених питань постійною комісією прийнято відповідні рішення.