Триває робота над розчисткою територій від снігу

Після стабілізації погодних умов, усі сили відповідних служб кинуті на усунення наслідків негоди, яка вирувала на території району з 17 січня.

Так, в районі починають безперебійно працювати магазини, підприємства, організації та установи у віддалених селах. Разом із тим продовжується робота по розчищенню доріг. На даний час вулиці міста є  доступними для руху по них, аналогічно, налагоджується транспортне сполучення із селами.

За організації директора МКП “Дім Бобринець” Віктора Гречаного розчистили й площу біля адмінбудівлі, до якої виходить центральний вхід.

Щодо територій району, то в планах керівництва –  подальше продовження розчищення доріг до віддалених сіл. Наразі районні служби докладають максимум зусиль заради пробиття проблемних ділянок доріг до населених пунктів та доставки до них хліба, необхідних продуктів харчування.