Звернення керівництва з нагоди відзначення Дня Соборності України

Шановні співвітчизники!

22 січня історичний день в українській історії, як день об’єднання нашої країни в єдину державу. Цьому передувало проголошення Акту Злуки. Цього дня ми відзначаємо  День  Соборності  України

Значення цієї події, безумовно, виходить за межі політичних, часових і навіть географічних обставин 1919 року. Урочистий акт єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки став для України вічною цінністю, знаком та символом. Символом соборності, єдності, здатності українців до консолідації, до праці і битви за свою державу.

Українська держава пройшла різні труднощі. Все ж, наша нація перемогла і є неподільною та цілісною країною. Події, які сьогодні відбуваються на сході країни, як постійна рана для українців. Але, гідна відсіч ворогам, оборона країни, її територіальної цілісності –  ще раз підтверджують наші волю, міцність та стійкість на шляху до захисту держави.

Акт Злуки – це єдність духу, часу і простору. Це символ для всіх поколінь, на всі віки. Ми можемо бути сильні, якщо ми єдині.

Зі святом, шановні!

Голова                                                     Голова

районної ради                                        районної державної адміністрації

Олена Гадемська                                   Сергій Шевченко