ІЗ СНІЖНИМИ ЗАМЕТАМИ В РАЙОНІ БОРЕТЬСЯ РОТОР

Сніжні замети в районі подекуди сягають кількох метрів заввишки. Сили техніки місцевих землевласників, райавтодору не справляються зі сніговими переметами в степу.

Тож, для розчистки, “пробивання” надскладних напрямків, районним керівництвом в особі голови райради Олени Гадемської, голови райдержадміністрації Сергія Шевченка було домовлено про використання РОТОРної машини УРАЛ для розчистки аеродромів з танковим двигуном.

За сприяння Кіровоградської облдержадміністрації, начальника Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету Сергія Неділька, 22 січня очищувальна техніка прибула на територію Бобринецького району.

Станом на другу половину дня 22 січня РОТОРна машина працювала над “пробиванням” напрямку – “Бобринець-Витязівка”.

Керівництво району володіє всією ситуацією, яка склалася по сполученнях сіл із райцентром. Приймаються оперативні, ефективні, пріоритетні дії, щоб в найкоротші терміни встановити сполучення з усіма територіями.

Поруч з тим, районне керівництво висловлює подяку усім районним службам, які цілодобово працюють над ліквідацією наслідків зимової негоди та усім землекористувачам, які допомагають розчищати сільські території.

(далі фото)