Епідемічна ситуація: кількість захворювань на ГРВІ перебуває на щоденному контролі

Питання контролю за епідемічною ситуацією у районі є одним із першочергових. Тому дана тема є предметом обговорення на щоденних оперативних нарадах.

Так, 1 лютого голова районної ради Олена Гадемська взяла участь у роботі оперативної наради в РДА, яка проходила під головуванням Сергія Шевченка, за участі першого заступника голови РДА Валентина Мельника, заступника голови РДА Людмили Сопільняк, начальника фінансового управління РДА Людмили Нестеренко, начальника відділу освіти РДА Олексія Різуна, керівника апарату РДА Галини Карпової.

Епідемічна ситуація з ГРВІ в районі, як і в області залишається напруженою. Кількість хворих зросла. Тому керівники району спільно з профільними фахівцями, зокрема, медиками, працівниками держсанепідслужби тримають на постійному контролі дане питання.

 

У деяких районах області, де епідпороги перевищено, впроваджено канікули у закладах освіти. На щастя у Бобринецькому районі ситуація станом на 01 лютого більш втішна. Але все ж, питання закриття шкіл не знімається. Розглядається можливе прийняття відповідного рішення, з метoю пoпередження пoдальшoгo рoсту захвoрюванoсті серед дітей.

На ранок 1 лютого відділ освіти вивчав реальну кількість відсутніх дітей у закладах і причини їх неявки до навчального закладу.

_____________________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До уваги громадян