З керівниками КП “Інженерний центр” та МКП “Дім Бобринець” укладені контракти на 5 років

Голова районної ради Олена Гадемська підписала контракти з керівниками комунальних підприємств “Інженерний центр” та “Дім Бобринець”. Відповідно до поданих особистих заяв Олега Андалюкевича та Віктора Гречаного, питання призначення їх керівниками розглядалося на спільному засіданні постійних комісій райради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення та з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою. Депутати підтримали дані кандидатури на погодили термін дії контрактів.

До слова, процедура підготовки та підписання контрактів була витримана у відповідності до рішення другої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 18 грудня 2015 року № 43 “Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є спільною власністю територіальних громад Бобринецького району”.

Офіційному підписанню контрактів слідувало настановне слово голови районної ради. Олена Гадемська висловила сподівання на подальшу ефективну, результативну співпрацю районної ради та підприємств. Звернула увагу керівників КП на дотримання  умов контракту та статутних умов діяльності.