Шановні члени Президії Бобринецької районної ради сьомого скликання!

12 лютого 2016 року о 10.00 відбудеться засідання Президії Бобринецької ради сьомого скликання.

Місце проведення засідання: мала зала Бобринецької районної ради (ІІІ поверх адміністративного приміщення).

Порядок денний Президії Бобринецької районної ради:

1. Про скликання третьої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання.

2. Про список запрошених для участі в пленарному засіданні третьої сесії  Бобринецької районної ради сьомого скликання.

3. Про перелік питань, які пропонуються включити до порядку денного третьої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання.

4. Про визначення орієнтовної дати скликання четвертої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання.

Склад

Президії Бобринецької районної ради сьомого скликання

ГАДЕМСЬКА

Олена Антонівна