Пам’ятаємо своїх Героїв. Річниця загибелі земляка – Ігіта Гаспаряна

 

10 лютого виповнився рік, як під час антитерористичної операції на сході країни загинув наш земляк –  Ігіт Сагателович Гаспарян.

Цього дня рідні, близькі, товариші, знайомі загиблого зібралися, щоб у молитвах згадати свого сина, брата, чоловіка, товариша, військового побратима…

Поминальну панахиду за Ігітом відслужив настоятель Свято-Миколаївського храму отець Юрій Онисько. Після молитви священик звернувся до присутніх із проповіддю, у якій згадав бобринчанина, його життєрадісність, енергійність, заповзятість, які він продемонстрував під час навчання у Бобринецькому сільськогосподарському технікумі. Настоятель храму наголосив, що завдяки такій мужності та відвазі, які продемонстрував Ігіт, зараз ми живемо у мирі та затишку, спокійно зустрічаємо ранки.

Своїми спогадами про події минулорічної давнини, які назавжди змінили не одне життя, поділився й боєць, який того трагічного дня стояв пліч опліч із Ігітом на передовій. Учасник АТО згадав, як тоді російські найманці почали атакувати блокпост біля Горлівки і як йому самому дивом вдалося уціліти, а ось Ігіту не судилося…

До пам’ятного хреста, “Арки пам’яті” на території Свято-Миколаївського храму були покладені квіти учасниками поминальної служби.

Увічнили пам’ять загиблого воїна й представники районної влади: голова районної ради Олена Гадемська, голова районної державної адміністрації Сергій Шевченко, які поклали квіти до портретів загиблих військовослужбовців, які віддали життя за територіальну цілісність України та схилили голови вшановуючи їх.

До уваги громадян