Пам’ятаємо своїх Героїв. Річниця загибелі земляка – Ігіта Гаспаряна

 

10 лютого виповнився рік, як під час антитерористичної операції на сході країни загинув наш земляк –  Ігіт Сагателович Гаспарян.

Цього дня рідні, близькі, товариші, знайомі загиблого зібралися, щоб у молитвах згадати свого сина, брата, чоловіка, товариша, військового побратима…

Поминальну панахиду за Ігітом відслужив настоятель Свято-Миколаївського храму отець Юрій Онисько. Після молитви священик звернувся до присутніх із проповіддю, у якій згадав бобринчанина, його життєрадісність, енергійність, заповзятість, які він продемонстрував під час навчання у Бобринецькому сільськогосподарському технікумі. Настоятель храму наголосив, що завдяки такій мужності та відвазі, які продемонстрував Ігіт, зараз ми живемо у мирі та затишку, спокійно зустрічаємо ранки.

Своїми спогадами про події минулорічної давнини, які назавжди змінили не одне життя, поділився й боєць, який того трагічного дня стояв пліч опліч із Ігітом на передовій. Учасник АТО згадав, як тоді російські найманці почали атакувати блокпост біля Горлівки і як йому самому дивом вдалося уціліти, а ось Ігіту не судилося…

До пам’ятного хреста, “Арки пам’яті” на території Свято-Миколаївського храму були покладені квіти учасниками поминальної служби.

Увічнили пам’ять загиблого воїна й представники районної влади: голова районної ради Олена Гадемська, голова районної державної адміністрації Сергій Шевченко, які поклали квіти до портретів загиблих військовослужбовців, які віддали життя за територіальну цілісність України та схилили голови вшановуючи їх.