Річниця загибелі військовослужбовця, якого пам’ятають та поважають за оптимізм, життєрадісність, енергійність, відданість

10 лютого у Червонопіллі відбувся пам’ятний мітинг, присвячений вшануванню загиблого бобринчанина-військовослужбовця – Ігіта Гаспаряна. Цього дня виповнився рік від тих страшних подій, які відбулися у Горлівці, під час яких трагічно загинув боєць.

Вшанували світлу пам'ять про земляка, сина, брата, батька, односельця, товариша, військового побратима біля пам’ятної дошки на його честь, яка встановлена на сільській школі.

Енергійного хлопця, завзятого спортсмена, життєрадісного бобринчанина знали у районі та поважали. “Він був лідером” – так сьогодні згадують про нього товариші… Найкращі характеристики лунали біля портрета Ігіта Гаспаряна. І недарма, бо його неоціненний внесок у захист територіальної цілісності, воля та мужність піти в АТО добровільно, викликають найщиріші відчуття пошани та гордості.

Жалобний мітинг, хвилина мовчання, покладання квітів присвячувалися Ігіту Сагателовичу… Рідні та близькі, товариші, друзі, військові побратими та односельці схилили голови у печалі.

Віддати шану загиблому військовослужбовцю, висловити щирі слова співчуття родині загиблого також прийшли: голова районної ради Олена Гадемська, голова районної державної адміністрації Сергій Шевченко, військовий комісар Микола Капітоненко, голова Тарасівської сільської ради В’ячеслав Шворінь, голова районного громадського об’єднання учасників АТО Ігор Каліщук.

У своїх виступах учасники мітингу дякували батькам за гідного сина, співчували непоправному горю та втраті. Звісно, кожен бажав встановлення миру, на який так чекають українці.

Відвідали цього дня й могилу Ігіта Гаспаряна. Хвилиною мовчання вшанували бобринчанина.

Друзі Ігіта згадували, який він був при житті: життєрадісним, спортсменом-футболістом, простою людиною, яка за покликом Батьківщини пішла захищати її кордони.

Вічна слава всім полеглим героям, та щира відданість тим бійцям, які нині продовжують відстоювати нашу незалежність та спокій.