Благодійників, волонтерів району відзначено церковними нагородами

Бобринецький район продовжує активно підтримувати та допомагати українським військовослужбовцям. Так, відбуваються систематичні щотижневі поїздки в зону АТО із вантажами для наших захисників. Вже клалася добра традиція в районі – нагородження й відзначення цих активістів, що є, найперше, проявом поваги до їх роботи. Чи не найвищою нагородою є медаль започаткована Київським Патріархатом “За жертовність і любов до України”.

Так, 15 лютого, після святкової служби присвяченій Стрітенню Господньому, єпископ Кіровоградський і Голованівський Марк вручив нагороди  нашим землякам, які є благодійниками, волонтерами та активно підтримують українських військовослужбовців. Відповідне клопотання було направлено за поданням голови районної державної адміністрації Сергія Шевченка та було підтримано релігійною громадою. Так, високі церковні нагороди отримали: Юрій Крутько, Дмитро Кравчук, Марія Дерев’янко, Юрій Онисько, Павло Рошинець.

Віряни вітаючи нагороджених оплесками, висловили щиру вдячність за їх активну життєву, волонтерську позицію.

Спільно із вірянами слухали проповідь священнослужителів та прийняли участь у святковому хрещенні: голова районної ради Олена Гадемська, її заступник Наталія Сабліна, перший заступник голови РДА Валентин Мельник, міський голова Валерій Сніжко.