Визначилися із районними заходами до Дня Героїв Небесної Сотні

18 лютого заступник голови районної ради Наталія Сабліна взяла участь у засіданні організаційного комітету з питань підготовки та проведення у районі заходів, присвячених пам’яті  Героїв Небесної Сотні.

Участь у роботі оргкомітету взяли: перший заступник голови райдержадміністрації Валентин Мельник, заступник голови райдержадміністрації Людмила Сопільняк, перший заступник міського голови Валентин Висоцький, керівник апарату РДА Галина Карпова, начальник відділу культури і туризму РДА Лариса Гребень, методист районного методичного кабінету відділу освіти РДА Олена Єгорова. Учасники засідання визначилися із основними аспектами проведення вшанування памяті загиблих Героїв України, у тому числі й нашого земляка – Віктора Івановича Чміленка.

Як і планувалося, 20 лютого о 10 годині біля міської школи №5 відбудеться мітинг-реквієм за участі керівництва району, громадських активістів та членів громадських організацій, присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні. Також делегації здійснять покладання квітів до пам’ятних дошок Героя України Віктора Чміленка на фасаді школи №5 та будинку по вулиці 50-річчя Жовтня.

До річниці загибелі нашого земляка у обласному центрі презентують документальний фільм «Чміль». Історія Героя України Віктора Чміленка з Бобринецького району буде представлена завдяки авторству  журналіста Ігора Токаря та громадського  діяча, товариша загиблого Олексія Цокалова. Відповідно, під час оргкомітету обговорили й питання участі делегації від району у перегляді фільму.

Також визначено, що заходи з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні пройдуть у закладах культури. Націлено, щоб вони мали патріотичне спрямування  й проходили в таких формах роботи, як зустрічі, бесіди, діалоги, «круглі столи» тощо.

Відбудуться й поминальні заходи за загиблими, - у храмах району пройдуть поминальні панахиди.