Робота постійних комісій: депутати комісійно вивчають проекти рішень

19 лютого продовжили свою роботу постійні комісії районної ради.

Так, профільні питання, які запропоновано розробниками внести на розгляд сесії ради 26 лютого вивчали члени постійної комісії з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

Участь у роботі комісії також взяли: заступник голови районної ради Наталія Сабліна, доповідачі-розробники проектів рішень.

Так, члени комісії ознайомилися із порядком денним сесії та розглянули профільні питання: Про затвердження районної програми цивільного захисту Бобринецького району на 2016-2020 роки; Про стан виконання районної програми «Ліси України» за 2007-2015 роки; Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок.

Після докладних інформацій доповідачів, члени комісії погодили відповідні проекти рішень та їх включення до розгляду на пленарне засідання.

Робота учасників засідання підсумувалася обговоренням  та прийняттям плану роботи профільної комісії на 2016 рік.