Зміни до бюджету, звіти про фінансово-господарську діяльність, майно – основні питання, які заслухала бюджетна комісія

24 лютого в районній раді відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Члени комісії розглянути питання, які пропонуються включити до порядку денного пленарного засідання третьої сесії районної ради, після чого перейшли до заслуховування та обговорення профільних питань. Таких було сімнадцять. Мова йшла: Про звіт про виконання районного бюджету за січень-грудень 2015 року; Про внесення змін до рішення районної ради від 23 січня 2015 року №505 “Про районний бюджет на 2015 рік”; Про внесення змін до рішення районної ради від 25 грудня 2015 року №47 “Про районний бюджет на 2016 рік”. З питань інформувала Людмила Нестеренко, начальник фінансового управління РДА.

Варто відзначити, що бюджетні питання отримали найбільшу кількість обговорень. Зокрема, більш змістовно та детально дискутували з питань фінансової підтримки освітянської та медичної галузей району.

Заслухали депутати також питання: Про затвердження програми розвитку ринку Бобринецького району на 2016-2020 роки. Інформувала присутніх Марина Кузьмічова, начальник управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури РДА.

Блок медичних питань представила головлікар ЦРЛ Лариса Семенюк. Депутати заслухали обґрунтування з проектів рішень: Про погодження акту прийому-передачі майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району з балансу Бобринецької центральної районної лікарні на баланс комунального лікувального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району”; Про погодження передачі майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району з балансу Бобринецької центральної районної лікарні на баланс комунального лікувального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” та Про погодження акту прийому-передачі майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району з балансу Бобринецької центральної районної лікарні на баланс комунального закладу Територіального медичного об’єднання “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області”.

Олексій Різун виступив з проектом рішення “Про погодження відділу освіти районної державної адміністрації списання основних засобів спільної власності територіальних громад сіл та міста району (котел КГБ-50)”.

Також депутати заслухали проект звіту про фінансово-господарську діяльність комунальної установи Бобринецької районної ради “Трудовий архів Бобринецького району” за 2015 рік.

Погодили винесення проектів рішень на третю сесію з наступних питань: Про затвердження витрат на утримання Бобринецької районної ради на 2016 рік;  Про типове Положення про порядок преміювання працівників комунальних підприємств; Про порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств. По цих питаннях інформувала Наталія Сабліна, заступник голови районної ради.

Також погоджено включення до порядку денного питання: Про внесення змін до Статуту МКП “Дім Бобринець” та Про звіт про результати фінансово-господарської діяльності МКП “Дім Бобринець” за 2015 рік (Інформації Віктора Гречаного, директора МКП “Дім Бобринець”);  Про внесення змін до Статуту КП “Інженерний центр” та Про звіт про результати фінансово-господарської діяльності КП “Інженерний центр” за 2015 рік (Інформації Олега Андалюкевича, директора КП “Інженерний центр”); Про звіт про фінансово-господарську діяльність Бобринецького редакційно-видавничого об’єднання “Новий день” за 2015 рік інформував Ігор Леус, головний редактор Бобринецького РВО “Новий день”.

Члени постійної комісії затвердили й план роботи постійної комісії з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення на 2016 рік.