Спільна робота постійних комісій: обговорили механізм дій на шляху до реформування районного ЗМІ

24 лютого вкотре засідали депутати двох профільних комісій: з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення та з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою.

Під час спільного засідання, за головуванням Олени Гадемської, голови райради, депутати розглядали єдине питання – “Про підготовку та організацію реформування РВО “Новий день”.

Мова йшла про напрацювання остаточного варіанту проекту рішення, яке буде винесено на пленарне засідання районної ради вже 26 лютого.

З питання інформувала присутніх заступник голови райради Наталія Сабліна. Вона повідомила про результати неодноразових засідань, нарад, зустрічей, діяльності робочої групи з даного питання.

Голова Ради звернула увагу депутатів, що питанню реформування РВО приділено багато уваги. Так, особисто Олена Гадемська спілкувалася й з керівництвом інших районів, редакцій, які також розпочинають процес реформування ЗМІ. Олена Антонівна відзначила, що у кожного із районів свої особливості, своя специфіка, наприклад, у Статутах редакцій тощо. Саме тому націлила депутатів райради на необхідності вироблення власної стратегії, яка відповідає нашим умовам та стану справ.

Після інформування слово тримали усі бажаючі учасники засідання. Виступили: Ігор Леус, головний редактор РВО, депутати ради: Сергій Бергер, Сергій Шевченко, Сергій Німенко, Людмила Олексієнко, Надія Рибачук, Анатолій Цесарський.

Заслухавши думку кожного, депутати після обговорення прийняли комісійне рішення винести на розгляд сесії дане питання. У рішенні йтиметься про реформування друкованого ЗМІ та вихід районної ради із засновників. Подальший механізм дій, як вирішили депутати варто ще вивчати та звертатися за відповідними роз’ясненнями.