Бобринчанину вручено нагороду “Захисник Вітчизни”

Під час пленарного засідання сесії районної ради керівництво району та військовий комісар райвійськкомату вручили  медаль “Захисник Вітчизни” нашому земляку – Пинзарю Марчелу Сергійовичу. Відповідну нагороду бобринчанин, військовослужбовець, учасник антитерористичної операції отримав відповідно до Указу Президента України.

Привітавши Марчела Сергійовича із нагородою, керівництво та присутні подякували йому за захист Вітчизни, гідно виконаний військовий обов’язок.

До слів-вітань долучився голова Кетрисанівської громади Олександр Червоняк, на території якої проживає нагороджений. Олександр Васильович охарактеризував Марчела Сергійовича, як дієвого, цілеспрямованого активіста та депутата, який долучається до вирішення важливих питань на території.