Сесія районної ради: Депутати працювали конструктивно, оперативно та одноголосно приймали рішення

26 лютого відбулося пленарне засідання третьої сесії районної ради. Під головуванням Олени Гадемської, голови районної ради, депутати розглянули тридцять одне питання (До вашої уваги перелік питань).

Участь у роботі сесії приймали:  23 депутати (із 26), заступник голови райради, керівництво райдержадміністрації, керівники органів управлінь, відомств, міністерств та організацій району.

Так як усі питання були детально заслухані, ґрунтовно обговорені на засіданнях постійних комісій райради, більшість рішень з питань ходу та стану виконання районних програм тощо, депутати прийняли без заслуховування, або з короткими релізами-інформаціями від доповідачів.

Найбільш обговорюваними питання були ті, які стосувалися бюджету, медичної галузі, підтримки учасників АТО, передачі та списання майна. На сьогодні найбільш гостро стоїть питання збереження райлікарні, фінансування галузі. З даного питання під час обговорення виступили депутати: Сергій Бергер, Сергій Німенко, голова РДА Сергій Шевченко, голова райради Олена Гадемська. Коментувала аспекти справи головлікар Лариса Семенюк.

Оперативну роботу сесії продовжили питання заслуховування звітів про фінансово-господарську діяльність комунальних підприємств: “Інженерний центрˮ, “Дім Бобринецьˮ, РВО “Новий деньˮ.

Також депутатами прийнято зміни до Регламенту роботи районної ради в частині поіменного голосування та електронної петиції.

Відзначмо, що депутати прийняли одноголосне позитивне рішення щодо реформування друкованого засобу масової інформації та редакційно-видавничого об’єднання “Новий день”, співзасновником яких є районна рада.