Шановне жіноцтво Бобринеччини!

Щиро вітаємо Вас із міжнародним днем Жінок, святом любові, краси та весни - 8 березням.

Цей день є символом усього найкращого в нашому житті – сердечності, доброти, любові, радості й тепла.

Жінка – це не лише вірна дружина, матір та берегиня домашнього вогнища щастя, це передусім тендітна особистість, яка потребує любові та турботи.

Дякуємо Вам за те, що Ви наповнюєте фарбами наше життя, за те, що можете підтримати в хвилину смутку та розпачу.

Вітаємо Вас із сьогоднішнім святом та зичимо всіх благ Вам і вашим родинам. Нехай у Вашому домі панують спокій та добробут, а ваші серця будуть зігріті теплом, любов’ю та повагою рідних і близьких.

Зі святом Вас наші милі, любі та дорогі жінки!

З повагою,

Голова                                                          Голова

районної ради                                             районної державної адміністрації

Олена Гадемська                                        Сергій Шевченко