Пам’яті Кобзаря присвячується

Цього року, 9 березня, український народ відзначив 202-річницю від дня народження Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка.

З нагоди пам’ятної дати у селі Костомарівка біля пам’ятника видатному українцю, геніальному творцю поетичних творів, відбувся урочистий мітинг. Прославили вічну пам'ять сина українського: голова районної ради Олена Гадемська, голова райдержадміністрації Сергій Шевченко, представники сільської ради, школи, учнівська молодь, жителі громади.

Керівництво та присутні поклавши квіти до погруддя Тараса Шевченка вшанували пам'ять Кобзаря, визначивши його неоціненний вклад у розвиток художнього слова, мистецтва та самобутності й утвердження сили, духу українців.

У своїх виступах керівництво наголосило на визначній та величній ролі Шевченкової спадщини в розвитку не тільки естетичної, а й соціальної і національної свідомості українського народу. Було наголошено, що творчість Шевченка стала новим етапом у розвитку естетичного мислення українського народу, навіть у сьогоденні є актуальною та має потужну рушійну силу для українського народу.

З нагоди 202-ї річниці народження Тараса Шевченка біля його погруддя учні Костомарівської школи зачитали безсмертні вірші основоположника нової української літератури. “Садок вишневий коло хати”, легендарні “Заповіт” й “Кавказ” – безсмертні рядки цих творів були згадані вихованцями.

Традиційно до Шевченкових днів у закладах освіти та культури проходять тематичні заходи, присвячені прославленню Кобзаря, увічнення його невмирущого слова.