Бобринець відзначив 72 річницю визволення від фашистських загарбників

16 березня жителі міста відзначали 72 річницю визволення міста Бобринець від німецько-фашистських загарбників. Для кожного городянина це свято особливе. У цей День як ніколи відчувається гордість за своє місто, за його надбання та здобутки. Бобринецький район та місто зокрема, як безліч містечок та міст України здобували перемогу у тяжких кровопролитних боях. Ціною цієї Перемоги були життя солдат і офіцерів, підпільників, працівників тилу та мирних жителів, які допомагали фронту.

Урочисте святкування річниці визволення розпочалося традиційною ходою центральною вулицею міста.

Під час мітингу з нагоди річниці зі словом до ветеранів, бобринчан звернулися: голова районної ради Олена Гадемська, перший заступник голови районної державної адміністрації Валентин Мельник, міський голова Валерій Сніжко.

У своєму зверненні голова райради відзначила: “Ніякий час не зможе стерти нашу святу історію, нашу пам'ять та гордість за тих, хто мужньо пішов на фронт у 41-му, хто захищав свою землю від окупантів, хто ціною власного життя визволяв наш рідний Бобринець. Ми вдячні ветеранам Другої світової війни за достойний приклад мужності, стійкості, непереможності! Низький уклін Вам, дорогі земляки-ветерани, визволителі, за гідну битву із загарбниками. Ваша Велика Перемога – була прикладом для всіх нас. Тим паче сьогодні, коли на цілісність України знову посягає ворог. Коли знову проливається кров українців. Ваш гідно виконаний патріотичний обов’язок під час захисту рідного краю у роки Великої Вітчизняної війни – сьогодні неоціненний приклад для учасників антитерористичної операції на Сході країни”.

Зі словами привітання виступили: військовий комісар Микола Капітоненко, голова ГО “Ветерани кордону” Олександр Почкай, депутат районної ради Юрій Крутько.

Своїми воєнними спогадами поділився ветеран Великої Вітчизняної війни Дем’ян Неклеса, який розповідаючи про тяжкі воєнні роки, побажав усім, щоб в нашій країні запанував довгоочікуваний мир.

Вшанувавши полеглих у роки війни хвилиною мовчання, учасники мітингу поклали квіти до підніжжя пам’ятників Невідомому солдату, загиблим вчителям та учням у роки Великої Вітчизняної війни, пам'ятного знака воїнам-інтернаціоналістам та постраждалим від наслідків аварії на ЧАЕС.

У Свято-Миколаївському храмі священнослужителем відслужена молебень за загиблими та мир в Україні.