У пологовому відділенні вперше вручили свідоцтво про народження

Сьогодні, 17 березня, у Бобринці вперше було вручено свідоцтво новонародженому громадянину України безпосередньо у стінах пологового відділення Бобринецької ЦРЛ. Скористатись послугою пілотного проекту “Державна реєстрація народження в пологовому будинку” вирішили батьки новонародженого.

Документ мамі в урочистій обстановці вручили: голова районної ради Олена Гадемська та начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану районного управління юстиції Ірина Синьогуб. Також на врученні свідоцтва були присутні головний лікар ЦРЛ Лариса Семенюк та завідувач полового відділення ЦРЛ Михайло Кривенький.

Від тепер свідоцтва нового зразка можна отримати в стінах пологового, а породіллі після пологів будуть поруч з дитиною, і їм не доведеться затрачати час на походи до установ для отримання документів.

Вітаючи молоду маму із поповненням у родині, Ірина Синьогуб наголосила, що відтепер запроваджено новий сервіс, який передбачає прийняття працівниками відділу державної реєстрації актів цивільного стану документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини, та видачу свідоцтва про народження дитини безпосередньо у пологовому будинку.

Голова районної ради Олена Гадемська приєднуючись до привітань, побажала мамі Наталії Пасічник та її новонародженому синові Максимові наснаги, щастя та благополуччя по життю.