Ювілей у чверть століття: громада вітала настоятеля Свято-Миколаївського храму із 25-літтям служіння на приході

20 березня у Свято-Миколаївському храмі проходила святкова недільна служба. Цьому кілька причин. Так, саме цими днями, але двадцять п’ять років тому до приходу на службу бобринецькій громаді прибув отець Юрій Онисько. Від 1991 рокі він незмінний настоятель найстарішого на Кіровоградщині храму та духовний наставник вірян на Бобринеччині.

Тож, цього дня на адресу священнослужителя лунало чимало щирих слів вітань. Висловити вдячність за служіння людям, невичерпну доброту, щедрість душі, самопожертву, людяність, турботу про храм, релігійну громаду та молитви за бобринчан, завітали: голова районної ради Олена Гадемська, голова районної державної адміністрації Сергій Шевченко, заступник голови райради Наталія Сабліна, міський голова Валерій Сніжко.

Під час вітань керівництво району відзначило активну життєву, громадську, волонтерську позиції священника. “Сердечно й щиро вітаємо Вас отцю Юрію зі славним ювілеєм. Бажаємо Вам процвітання та благополуччя. Хай ваші добрі справи на користь релігійної громади будуть достойно оцінені та лиш примножуються з роками! Здоров’я, наснаги, Вам, усього найкращого! Низький Вам уклін за чуйність і доброту!”.

Святковій атмосфері у храмі сприяло й служіння єпископа Кіровоградського і Голованівського Марка, який, принагідно продовжив добру традицію – відзначення наших благодійників, волонтерів почесною нагородою Київського Патріархату “За жертовність і любов до України”. Так, серед нагороджених:  Ольга Прозорова, Сергій Німенко, Віктор Бобух та Віктор Романюк. Ще одну почесну нагороду отримав Микола Панасюк – орден Святого Миколая Чудотворця. Дану, першу відзнаку в області, відповідно до Указу Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, Микола Володимирович отримав за благодійницьку діяльність.

Присутні щиро привітали земляків із високими церковними нагородами, відзначивши, що наша Бобринеччина продовжує активно підтримувати українських військовослужбовців, тим самим демонструє єдність та нескоренну боротьбу за мир в Україні.