Вітаємо з професійним святом!

Шановні медичні працівники Бобринеччини!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята - Дня медичного працівника.

Життя та здоров'я людини є найбільшою цінністю держави. Турбота про цей скарб – щоденна праця тих, хто обрав фах медика. Праця нелегка, відповідальна, бо крім знань, потребує мужності і людяності, великих душевних і фізичних сил.

Професія медика – найгуманніша і найпотрібніша.

У переддень свята висловлюємо всім працівникам медичної галузі Бобринеччини безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров'я і радість, адже коли здорові рідні і близькі – це щастя для кожної родини.

Щиро бажаємо усім, хто турбується про здоров'я і життя громадян, міцного здоров'я, завзяття, творчої наснаги та гарного настрою.

Нехай у вашому домі завжди панує мир і злагода, у серці – доброта, у справах – мудрість і виваженість! Хай праця завжди приносить вам радість і задоволення.

Зі святом! Щастя вам і добра!

З повагою,

районної ради