Вшанували загиблих партизан

Святковими осінніми днями ми вшановуємо славетних ветеранів, усвідомлюючи, що кожен із нас живе в незалежній державі, має змогу вчитися, любити, виховувати дітей тільки тому, що в суворі часи війни відважні герої не дали загарбникам господарювати на рідній землі.

22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави. Партизанський рух завжди відображав прагнення народу до свободи. Понад п’ятсот з’єднань і сотні загонів народних месників, що діяли в тилу ворога під час Великої Вітчизняної війни на території України, зробили вагомий внесок у визволення країни від фашистських загарбників.

У церемонії покладання квітів до пам’ятника Невідомому солдату взяли участь заступник голови районної ради Наталія Сабліна, заступник голови районної державної адміністрації Людмила Сопільняк, керівник апарату райдержадміністрації Галина Карпова. Загиблих партизан, полеглих в роки Великої Вітчизняної війни, вшанували хвилиною мовчання.