Працювала постійна комісія районної ради

12 грудня, під головуванням Сергія Бергера відбулося засідання постійної комісії  з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Окрім членів комісії, у засіданні прийняли участь голова районної ради Олена Гадемська, заступник голови районної ради Наталія Сабліна, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Когадько, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та комунальних підприємств районної ради.

Членами комісії розглянуто 11 питань та прийнято відповідні рішення.

Основними питаннями, які розглядали депутати були районний бюджет на 2019 рік, з проектом якого ознайомила начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Нестеренко та Програма соціально-економічного розвитку району на 2019 рік, з основними заходами якої депутатів та присутніх ознайомила заступник начальника управління економіки райдержадміністрації Маргарита Дудатій.