Статті

Оголошення про засідання четвертої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання

До відома депутатів Бобринецької районної ради сьомого скликання:

четверта  сесія Бобринецької районної ради сьомого скликання відбудеться

22 квітня 2016 року о 10.00 годині

в залі засідань  адмінприміщення  (ІІ поверх).

питань, які виносяться на розгляд четвертої сесії

Бобринецької районної ради сьомого скликання

від 22 квітня 2016 року

Вносить голова Бобринецької районної державної адміністрації:

1.Про внесення змін до рішення районної ради від 25 грудня 2015 року №47 “Про районний бюджет на 2016 рік”.

Інформація Нестеренко Л.М. – начальника фінансового управління Бобринецької районної державної адміністрації.

2.Про хід виконання Програми енергоефективності Бобринецького району на 2015 рік.

Інформація Кузьмічової М.С. – начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури Бобринецької районної державної адміністрації.

3.Про продовження на 2016 рік терміну дії Програми енергоефективності Бобринецького району на період до 2015 року.

4.Про внесення змін до районної комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2016-2020 роки.

Інформація Матягіної К.В. – начальника управління соціального захисту населення Бобринецької районної державної адміністрації.

5.Про внесення змін до програми оздоровлення та відпочинку дітей Бобринецького району на 2014-2017 роки.

6. Про внесення змін до цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту в Бобринецькому районі на 2012-2016 роки.

Інформація Різуна О.Л. – начальника відділу освіти Бобринецької районної державної адміністрації.

7.Про стан виконання Комплексної районної програми виконання протипожежних заходів закладів освіти Бобринецької районної державної адміністрації на 2008-2015 роки.

8.Про хід виконання районної програми протидії захворюванню на туберкульоз на період до 2016 року за 2015 рік.

Інформація Семенюк Л.В. – головного лікаря Бобринецької центральної районної лікарні.

9.Про затвердження розпорядження голови Бобринецької районної державної адміністрації “Про прийняття видатків та передачу об’єкта “Газопостачання та технічне переоснащення топкової районного Будинку культури по вул. Леніна, 78 м.Бобринець Кіровоградської області. Реконструкція (коригування)”.

Інформація Гребень Л.О. – начальника відділу культури та туризму Бобринецької районної державної адміністрації.

10.Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок.

Інформація Гончарука О.В. – начальника відділу Держгеокадастру у Бобринецькому районі.

Вносить голова Бобринецької районної ради:

11.Про стан виконання Програми розвитку місцевого самоврядування у Бобринецькому районі за 2011-2015 роки та затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування у Бобринецькому районі на 2016-2020 роки.

Інформація Сабліної Н.А. – заступника голови Бобринецької районної ради.

12.Про затвердження Програми безоплатної правової допомоги населенню Бобринецького району на 2016-2017 роки.

Інформація Сабліної Н.А. – заступника голови Бобринецької районної ради.

13. Про звернення депутатів Бобринецької районної ради Кіровоградської області до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо продовження строку дії мораторію на продаж чи відчуження іншим способом земель сільськогосподарського призначення до 2020 року.

14. Різне.

Голова Бобринецької районної ради                                                       О.ГАДЕМСЬКА