Рішення №79 від 22 04 2016р.

Четверта сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

від 22 квітня 2016 року                                                                  № 79

Про хід виконання Програми енергоефективності

Бобринецького району за 2015 рік

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 17 Закону України “Про місцеві державні адміністрації” та заслухавши інформацію начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури Бобринецької районної державної адміністрації Кузьмічової М.С. “Про хід виконання Програми енергоефективності Бобринецького району за 2015 рік” відзначити, що у 2015 році районною державною адміністрацією та органами місцевого самоврядування вжито комплекс заходів, спрямованих на реалізацію завдань програми енергоефективності Бобринецького району за період 2015 року

1. Інформацію начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації Кузьмічової М.С. “Про хід виконання Програми енергоефективності Бобринецького району за 2015 рік” прийняти до відома.
  2. Взяти до уваги, що виконання завдань Програми енергоефективності Бобринецького району у 2015 році здійснювалось в умовах антитерористичної операції в Україні, обмеження на державному рівні видатків інвестиційного спрямування на реалізацію проектів і заходів регіонального значення, запровадження обмежень на використання природного газу і електроенергії, значного підвищення тарифів і цін на енергоресурси та послуги, значного коливання курсу вільноконвертованих валют. Зазначені фактори не могли бути враховані на етапі формування даної Програми.
  3. Рекомендувати міському та сільським головам розглянути на сесіях рад питання про виконання заходів Програми енергоефективності Бобринецького району за 2015 рік на відповідних територіях з оцінкою результатів та прийняттям рішень, спрямованих на усунення недоліків у               2016 році.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

Голова районної ради                                                              О. ГАДЕМСЬКА

до Змін (пункт 1)

відповідно до рішення Бобринецької районної ради

від 22 квітня 2016 року № 80