Рішення №81 від 22 04 2016р.

Четверта сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

від 22 квітня 2016 року                                                                  № 81

Про внесення змін до районної комплексної

програми соціальної підтримки сімей

загиблих учасників антитерористичної

операції, військовослужбовців і поранених

учасників АТО та вшанування пам’яті

загиблих на 2016-2020 роки

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання Указу Президента України від 18 березня 2015 року №150 “Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції”, Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, заслухавши інформацію начальника управління соціального захисту населення Бобринецької районної державної адміністрації Матягіної К.В. “Про внесення змін до районної комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2016-2020 роки”, з метою підвищення рівня соціального захисту учасників АТО, членів їх сімей та сімей, члени яких загинули під час проведення АТО

1. Внести зміни до районної комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням третьої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 26 лютого 2016 року № 54, а саме: перелік заходів Програми Розділу І “Соціальна підтримка, медичне обслуговування сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО” викласти в такій редакції:

пункт 1:

“надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих та поранених учасників АТО за рахунок коштів місцевих бюджетів в межах бюджетних призначень”;

пункт 8:

“забезпечення безкоштовним харчуванням учнів загальноосвітніх навчальних закладів – дітей, батьки яких загинули під час проведення АТО та дітей учасників АТО, дітей, які тимчасово переміщені із окупованих територій та територій, на яких здійснюється антитерористична операція, за кошти районного бюджету в межах бюджетних призначень”;

пункт 22:

“надання безоплатної кваліфікованої медичної допомоги військовослужбовцям, учасникам АТО, пораненим учасникам АТО, а також членам сімей загиблих учасників АТО медичними закладами первинного рівня, організація роботи виїзних спеціалізованих діагностичних, консультаційних, стоматологічних бригад за кошти районного бюджету в межах бюджетних призначень та небюджетних коштів, не заборонених чинним законодавством”.

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації із залученням відповідних її структурних підрозділів забезпечити виконання заходів Програми.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії  районної ради з питань: бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення; охорони здоров’я, освіти, праці соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

Голова районної ради О.ГАДЕМСЬКА