Рішення №82 від 22 04 2016р.

Четверта сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

від 22 квітня 2016 року                                                                  № 82

Про внесення змін до програми

оздоровлення та відпочинку дітей

Бобринецького району на 2014-2017 роки

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про оздоровлення та відпочинок дітей” від 04 вересня 2008 року № 375-VI, розпорядження Кабінету Міністрів України від 15 травня 2013 року № 549-р “Про схвалення Концепції Державної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на період до 2017 року”, рішення двадцять восьмої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 25 квітня 2014 року № 417 “Про затвердження програми оздоровлення та відпочинку дітей Бобринецького району на 2014-2017 роки”, заслухавши інформацію начальника управління соціального захисту населення Бобринецької районної державної адміністрації Матягіної К.В. “Про внесення змін до програми оздоровлення та відпочинку дітей Бобринецького району на 2014-2017 роки”, з метою створення сприятливих умов для якісного оздоровлення та відпочину дітей

1. Внести зміни до програми оздоровлення та відпочинку дітей Бобринецького району на 2014-2017 роки, затвердженої рішенням двадцять восьмої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 25 квітня 2014 року № 417, а саме: додаток 2 “Напрями діяльності та заходи Програми оздоровлення та відпочинку дітей Бобринецького району на 2014-2017 роки” доповнити пунктом 2.8 та викласти в такій редакції:

пункт 2.8:

“Забезпечення безкоштовним харчуванням дітей віком від 8 до14 років включно у таборах відпочинку з денним перебуванням на базі загальноосвітніх навчальних закладів, за рахунок коштів місцевих бюджетів району в межах затверджених асигнувань”.

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації із залученням відповідних її структурних підрозділів забезпечити виконання заходів Програми.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії Бобринецької районної ради з питань: бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення; охорони здоров’я, освіти, праці соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

Голова районної ради О.ГАДЕМСЬКА