Рішення №85 від 22 04 2016р.

Четверта сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

від 22 квітня 2016 року                                                                  № 85

Про хід виконання районної програми

протидії захворюванню на туберкульоз

на період до 2016 року за 2015 рік

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання Закону України “Про затвердження Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2012-2016 роки”, рішення двадцять першої сесії Бобринецької районної ради шостого скликання від 21 червня 2013 року № 302 “Про затвердження районної програми протидії захворюванню на туберкульоз на період до 2016 року”, на підставі клопотання Бобринецької районної державної адміністрації, заслухавши інформацію головного лікаря Бобринецької центральної районної лікарні Семенюк Л.В.

1. Інформацію головного лікаря Бобринецької центральної районної лікарні Семенюк Л.В. “Про хід виконання районної програми протидії захворюванню на туберкульоз на період до 2016 року за 2015 рік” взяти до відома.

2. Рекомендувати головам територіальних громад району:

організувати роботу по обстеженню населення на туберкульоз;

звернути увагу на групи ризику по соціальних чинниках та членів родин, які мають на утриманні велику рогату худобу;

співпрацювати з центральною районною лікарнею по ізоляції дітей із туб вогнищ в дитячий туберкульозний санаторій “Стара осота”;

забезпечити виконання вимог наказу Державного департаменту ветеринарної медицини Міністерства аграрної політики України від 21 березня 2002 року № 17 “Про затвердження Ветеринарних та санітарних вимог до підсобних господарств та виробників сирого товарного молока” та Закону України “Про боротьбу із захворюванням на туберкульоз”.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії Бобринецької районної ради з питань: бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення; охорони здоров’я, освіти, праці соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

Голова районної ради                                                       О.ГАДЕМСЬКА