Рішення №86 від 22 04 2016 р.

Четверта сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

від 22 квітня 2016 року                                                                  № 86

Про затвердження розпорядження голови

Бобринецької районної державної адміністрації

“Про прийняття видатків та передачу об’єкта

“Газопостачання та технічне переоснащення топкової

районного Будинку культури по вул. Леніна,78, м.Бобринець

Кіровоградської області. Реконструкція (коригування)”

Відповідно статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 20, 34 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу культури та туризму Бобринецької районної державної адміністрації Гребень Л.О. “Про затвердження розпорядження голови Бобринецької районної державної адміністрації “Про прийняття видатків та передачу об’єкта “Газопостачання та технічне переоснащення топкової районного Будинку культури по вул. Леніна, 78, м.Бобринець Кіровоградської області. Реконструкція (коригування)”

1. Затвердити розпорядження голови Бобринецької районної державної адміністрації від 22 лютого 2016 року № 44-р “Про прийняття видатків та передачу об’єкта “Газопостачання та технічне переоснащення топкової районного Будинку культури по вул. Леніна,78, м.Бобринець Кіровоградської області. Реконструкція (коригування)” (додається ).

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації здійснити передачу видатків та об’єкта “Газопостачання та технічне переоснащення топкової районного Будинку культури по вул.Леніна, 78, м.Бобринець Кіровоградської області. Реконструкція (коригування)” відповідно чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Голова районної ради О.ГАДЕМСЬКА