Рішення №87 від 22 04 2016р.

Четверта сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

від 22 квітня 2016 року                                                                  № 87

Про затвердження технічної документації

по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок

Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 23 Закону України “Про оцінку земель”, частини 3 статті 8 Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, рішення 38 сесії Кіровоградської обласної ради шостого скликання від 14 серпня 2015 року № 781 “Про утворення міської об’єднаної територіальної громади”, враховуючи подання голови Бобринецької районної державної адміністрації про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, заслухавши інформацію Гончарука О.В. – начальника відділу Держгеокадастру у Бобринецькому районі про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок.

1. Затвердити технічні документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, зазначені у переліку згідно з додатком, а саме :

1.1. технічна документація по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки загальною площею 4,8121 га земель водного фонду, яка відводиться для продажу права оренди на аукціоні для рибогосподарських потреб на території Олексіївської сільської ради Бобринецького району Кіровоградської області;

1.2. технічна документація по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки загальною площею 41,4000 га ріллі, наданої в постійне користування ДП “Долинське лісове господарство” для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Бобринецької міської ради Кіровоградської області (на території колишньої Червонодолинської сільської ради Бобринецького району Кіровоградської області);

1.3 технічна документація по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки загальною площею 26,6690 га ріллі, що перебуває в оренді гр. Івашини Володимира Володимировича для ведення фермерського господарства на території Червонозорівської сільської ради Бобринецького району Кіровоградської області;

1.4 технічна документація по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки загальною площею 11,8160 га ріллі, що перебуває в оренді гр. Івашини Володимира Володимировича для ведення фермерського господарства на території Червонозорівської сільської ради Бобринецького району Кіровоградської області.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

Голова районної ради                                             О. ГАДЕМСЬКА

до рішення четвертої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання

22 квітня 2016 року № 87

Перелік

технічних документацій по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, які знаходяться на території Бобринецького району Кіровоградської області

Місце розташування земельної ділянки

Суб’єкт господарювання

Площа, га

Вид користування

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки, грн.

Дата, на яку розроблялась нормативна грошова оцінка

Вид угідь

Цільове призначення

Олексіївська сільська рада